play pause
 

 

Technologia przęsłowej logistyki rozjazdów – SWITCHER, to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające szybki i bezpieczny transport oraz zabudowę rozjazdów kolejowych. Dzięki skutecznej integracji wysokiej klasy modułów transportowych, dźwigowych oraz usztywniająco-mocujących, system Switcher zapewnia konstrukcjom rozjazdowym najwyższą jakość początkową, znacząco skracając czas potrzebny na ich wbudowanie w tor oraz wydłużając ich trwałość  przy równoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z utrzymaniem i naprawami.

 Switcher jest odpowiedzią na potrzeby:

 

  • Producentów rozjazdów -  gwarantując dostarczenie i zabudowę rozjazdu w torach w wysokiej jakości uzyskanej po montażu i odbiorach w zakładzie wytwórczym.

 

  • Firm wykonawczych - skracając czas potrzebny na wbudowanie konstrukcji, zmniejszając zaangażowanie ludzi i usuwając niebezpieczeństwo uszkodzeń i błędów montażowych (a w konsekwencji problemów odbiorowych, roszczeń itp.)

 

  • Zarządców sieci kolejowej – ograniczając czas zamknięć potrzebnych na wbudowanie rozjazdu, zapewniając nie tylko wysoką jakość początkową, ale również ograniczając koszty eksploatacji pojawiające się w trakcie całego cyklu życia produktu, jak np. naprawy czy remonty.

 

 

Switcher

 

 

OPIS TECHNOLOGII

 

FUNKCJONALNOŚĆ SYSTEMU

 

ELEMENTY SYSTEMU

 

MULTIMEDIA


KATALOG